Společný víkend na Talavanu 18. května 2012

Víkend na Talavanu – pojeďte s námi..
… s vůní posekané trávy …
18. – 20. května
Pojeďte s námi strávit pár dní na rodící se Tchaj-ťi školu v přírodě. Čeká nás další společný víkend na Talavanu, věnovaný práci, příjemnému povídání, dobrému jídlu i čaji a cvičení Tchaj-ťi …

Přijet můžete již v pátek večer a zůstat až do nedělního oběda. Nebo přijeďte třeba jen na jeden, dva dny – záleží na vašem čase a chuti pomoci.

 

Budeme pracovat na zahradě nebo vevnitř, podle počasí. Je potřeba sekat trávu a kultivovat zahradu, na které budeme cvičit – vítáni jsou nejen zkušení zahradníci, ale všichni, kdo chtějí strávit víkend na čerstvém vzduchu a v přírodě. Také máme v plánu vyčistit půdu a připravit bydlení pro dětské letní kung fu soustředění.  Nedílnou součástí těchto pracovních víkendu je cvičení – pokud bude pěkné počasí, budeme se věnovat například kopí (což v tělocvičně moc nejde), meči, cvičení ve dvojicích. A protože budeme jen v malé skupince, máte možnost nechat si od Radka Koláře opravit chyby v sestavě a nechat si poradit, jak ve svém tréninku pokračovat.  Večer při čajovém obřadu si můžeme povídat o filozofii, čínské kultuře, Tchaj-ťi, nebo o všem, co vás bude zajímat.

Přímo za Talavanem je krásný, vysoký les, který přímo vybízí k tiché meditaci nebo procházkám, až vás unaví práce i cvičení. S sebou si vezměte také přezůvky, spacák  a možná i malý polštářek pod hlavu. V místnosti se topí dřevem v kamnech, na spaní si přesto raději vezměte teplé oblečení.

 

Přihlásit se na víkend na Talavanu můžete nejpozději do čtvrtečního večera,  a to buď on-line přihláškou na našich stránkách, nebo na tel: 605 280746 (Veronika). Ubytování, jídlo a cvičení je zdarma – s sebou vám stačí jen chuť se zapojit do projektu Tchaj-ťi školy v přírodě 🙂
Těšíme se na náš společný víkend, uvítáme každého!

Za Taiji Akademii
Radek a Veronika

0 komentáře

Napiš svůj komentář

Chceš se zapojit do diskuse?
Přidej se a napiš svůj názor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *